Ученици ТШ „Колубара“ победници државног такмичења у рукомету

У Лесковцу је, 12. и 13. децембра, одржано државно такмичење у рукомету за ученике средњих школа.

Ученици Техничке школе „Колубара“ су освојили прво место и пласирали се на светско првенство које ће се одржати у Катару од 21.02. до 01.03.2018. године!

За школску екипу су наступали ученици: Мартиновић Никола из одељења Ек11, Гашић Немања из одељења Е32, Вујошевић Вукашин из одељења Е21, Јовановић Мирко из одељења Е21, Јовановић Милош из одељења Е21, Максимовић Алекса из одељења Е21, Николић Младен из одељења Е34, Биочанин Петар из одељења Е12, Ивановић Немања из одељења Е33, Ранковић Александар из одељења Е11, Митровић Лука из одељења Р21 и Јовановић Душан из одељења Е24.

Екипу је предводила професор физичког васпитања Бачанац Ивана.

Све честитке ученицима и њиховој професорки на освојеној титули и желимо им пуно среће на светском првенству.